Důležité informace k současné situaci - COVID -19


Vážení zákazníci, situace s šířící se nákazou se mění každým dnem a nevíme, co bude zítra, natož za týden. Z tohoto důvodu jsme prozatím omezili sortiment teplých jídel od 13.T, v nabídce je dočasně zrušen IV. a V. druh. Důvodem je pravděpodobná absence pracovníků kuchyně, snížená poptávka firem o závodní stravování z důvodu hromadné karantény, problémy s dodávkami zboží apod. Budeme však pružně reagovat na aktuální situaci a dle možností sortiment opět rozšíříme. Prosím, věnujte pozornost celému textu, viz níže....

Vážení zákazníci,

vzhledem k nastalé situaci a šířícím se obavám z chřipky COVID-19 je naší povinností poskytnout Vám informace ohledně přijatých opatření v naší společnosti. I nadále budeme respektovat zákon 258/2000 Sb. o ochraně veřejného zdraví, zpřísnili jsme požadavky „Správné hygienické praxe“, několikrát za den provádíme čištění a dezinfekci přístupových prostor, dveří, klik apod., denně čištění a dezinfekci přepravních vozidel, striktně jsme zakázali vstup do prostor provozovny nepovolaným osobám, dodavatelé a zákazníci se pohybují pouze ve vyčleněném prostoru. Zaměstnanci jsou poučeni a jejich zdravotní stav je monitorován. Naši řidiči používají ústní roušky a dezinfekční gely, kontakt se zákazníkem bude omezen na minimum.

Podobně zodpovědný a ohleduplný přístup však očekáváme i z Vaší strany. Proto prosíme, maximálně se věnujte čištění a dezinfekci Vašich přepravních boxů, gastronádob a jídlonosičů. Snažte se minimalizovat kontakt s našimi řidiči, vyčleňte vhodný prostor pro bezkontaktní přejímku dodávaných jídel. V případě plateb v hotovosti mějte připravený přesný obnos v obálce. Pokud se ocitnete v povinné karanténě, oznamte nám tuto skutečnost ihned na tel.  číslo 466 951 571 nebo email daysmenu@days.cz , případně oznamte včas řidiči. V případě potvrzené nákazy Vám bohužel nebudeme moci jídlo doručit.

Situace s šířící se nákazou se mění každým dnem a nevíme, co bude zítra, natož za týden. Z tohoto důvodu jsme prozatím omezili sortiment teplých jídel od 13.T, v nabídce je dočasně zrušen IV. a V. druh. Důvodem je pravděpodobná absence pracovníků kuchyně, snížená poptávka firem o závodní stravování z důvodu hromadné karantény, problémy s dodávkami zboží apod. Budeme však pružně reagovat na aktuální situaci a dle možností sortiment opět rozšíříme.

Děkujeme za pochopení.

Přejeme pevné zdraví, pozitivní mysl a brzký šťastný konec.

                                                                                   Vedení společnosti                                                                                                           DAYS MENU s.r.o.


Více novinek naleznete zde

KONTAKTNÍ INFORMACE

OBECNÉ INFORMACE

DAYS MENU s.r.o.

Hostovice 74, 530 02 Pardubice
daysmenu@days.cz
+420 466 951 571

: 25282557
DIČ: CZ25282557

OTEVÍRACÍ DOBA

Pondělí - pátek
06.00 - 11.00
11.30 - 14.30

Sobota - neděle
zavřeno

Spisová značka: C 26486 vedená u Krajského soudu v Hradci Králové