Mražená jídla
  Ceník jídel

Zde uvedené ceny jsou ZÁKLADNÍ. Dle skutečně odebíraného množství je nastavena příslušná množstevní sleva. Pro podrobnější informace kontaktujte obchodní oddělení na tel.č. 466 951 541.


Hotová mražená jídla

Rozvoz mražených jídel zajištěn po celé ČR v souladu s logistickým plánem výrobce.

Mražená jídla jsou v naprosté většině balena v miskách umožňujících přímou konzumaci pokrmů, vhodná zejména pro firmy se směnným provozem, pro firmy s menším počtem zaměstnanců nebo pro maloobchodní prodej. Součástí nabídky jsou i pizzy, minutková jídla, zdravá kuchyně, polévky a sladké dezerty.

Proces mražení je zajištěn nejúčinnější technologií mražení pomocí tekutého dusíku, který v krátkém časovém úseku překlene vysoký teplotní rozdíl a zmrazí horký pokrm na teplotu -18°C. Díky této rychlosti mražení nedojde k narušení přirozené struktury pokrmů ani ke změně chuťových a kvalitativních vlastností. Správným postupem regenerace pak dojde k získání plně hodnotného pokrmu srovnatelného s čerstvě uvařeným teplým pokrmem.

Mražené jídlo má nespornou výhodu v porovnání s jídlem chlazeným ve své dlouhé trvanlivosti a tím zamezení vícenákladů spojených s likvidací jídla s prošlou spotřební lhůtou. Dále má mražené jídlo nižší cenu, ale především minimální riziko zdravotní závadnosti, jejíž příčinou může být poškození obalu chlazeného jídla a následný únik inertního plynu, jehož funkcí je zabránit růstu bakterií a plísní.

   Aktuální nabídka hotových mražených jídel na Září 2019

Mražené jídlo a jeho vlastnosti

  • snadná a rychlá příprava DOPORUČENÍ
  • podrobný český návod a složení na etiketě
  • minimální trvanlivost 6 měsíců
  • skladování při teplotě -18°C až -22°C
  • nabídka obměňována každý měsíc
  • rozměr misky [mm]: 250 x 160 x 35

Doprava mražených jídel

Dopravné není zahrnuto v ceně mražených výrobků. Cena dopravného je 100 Kč bez DPH. Při objednávce 200 a více kusů je dopravné zdarma.

Minimální objednávka pro závoz mražených jídel k zákazníkovi je 50 ks jídel. Minimální objednávka při osobním odběru je 20 ks jídel.

Abychom zaručili dodávku všech požadovaných mražených jídel, potřebujeme obdržet objednávku vždy minimálně týden před dohodnutým termínem závozu.

Také v případě osobního odběru mražených jídel je nutné nejprve provést objednávku, ideálně s týdenním předstihem. Nelze vyřizovat objednávky okamžitě bez předchozího objednání.