Days.cz o společnosti

Profil společnosti


Společnost DAYS MENU s.r.o. zahájila výrobu v lednu 1998. Díky vysoké kvalitě a příznivé ceně svých výrobků si brzy vybudovala pevnou pozici mezi konkurencí a v současné době se řadí mezi špičky v oboru. Důkazem toho je i neustále se zvyšující počet spokojených zákazníků a pravidelných odběratelů.

V dubnu 2012 společnost získala certifikát HACCP. Tento certifikát, vydaný společností TÜV SÜD Czech s.r.o. je zárukou kvality výrobků a poskytovaných služeb a zároveň také výsledkem dlouhodobých investic do výrobních prostor, které jdou ruku v ruce s trendy moderní gastronomie a splňují přísné požadavky legislativy ČR a EU. V březnu 2015 společnost plynule nahradila certifikát HACCP certifikátem ISO 9001, který je kromě systému HACCP zaměřen také na systém managementu kvality a bezpečnosti potravin ve společnosti.

Sortimentní nabídka je velice pestrá, pravidelně se obměňuje a obohacuje o oblíbené novinky. Součástí základní nabídky je i stále častěji žádaná zdravá kuchyně. Vyrábět poctivá, zdravá jídla bez použití přídatných látek a zachovat tak tradice české kuchyně je hlavní myšlenkou vedení společnosti. Bramborovou kaši či hotové omáčky a polévky v prášku, barviva, konzervanty, stabilizátory apod. v produktech firmy DM opravdu nenajdete.

O maximální spokojenost zákazníků a perfektní servis se stará tým profesionálních a zkušených pracovníků a to počínaje příjmem objednávky, přes samotný výrobní proces až po předání finálního výrobku spotřebiteli.

Politika kvality a bezpečnosti potravin

Hodnocení vysoké důvěryhodnosti

Lidské zdroje a zaměstnanost


KONTAKTNÍ INFORMACE

OBECNÉ INFORMACE

DAYS MENU s.r.o.

Hostovice 74, 530 02 Pardubice
daysmenu@days.cz
+420 466 951 571

: 25282557
DIČ: CZ25282557

OTEVÍRACÍ DOBA

Pondělí - pátek
06.00 - 11.00
11.30 - 14.30

Sobota - neděle
zavřeno

Spisová značka: C 26486 vedená u Krajského soudu v Hradci Králové